Zor Sevda – Qubool Hai

Zor Sevda – Qubool Hai
Kanal 7‘ de yayınlanacak Hint Dizilerinden bir tanesi de Zor Sevda (Qubool Hai). Dizi 2012 de başlamış 2015 de bitmiş ve toplam 4 sezondan oluşmaktadır. Fakat biz Kanal 7‘de sadece ilk sezonu izleyeceğiz.Çünkü dizinin her sezonunda hikaye ve başrol adam değişiyor.
Dizi hem Pakistan’da hemde Hindistan’da popüler ve sevilen diziler arasında. Kanal 7′de yayınlanmış bir diğer hint dizisi, Benimsin(Beintehaa) gibi tüm karakterler müslüman.
Bu dizide, aileleri yüzünden birbirinden uzaklaşmış ama birbirlerinden hiç kopmamış. iki kardeşin hikayesini izleyeceğiz.
Başrol kız Zoya ise bu iki aileyi bir araya getirecektir. Zoya, genç , cesur ve ileri görüşlü bir kızdır.  Asad ise fazla muhafazakar olduğu için Zoya’dan nefret edecektir ayrıca tek nefreti Zoya gibi kadınlara değil ayrıca aşktan da nefret etmektedir. Kardeşi  Ayaan, Zoya‘ya aşık olduğunda ikisini bir araya getirmeye çalışacaktır. Peki ya nefret ettiği Zoya‘ya aşık olursa?
Dizinin Adı: Qubool Hai (Kabul Ediyorum.)
Bölüm Sayısı: 385 (1.sezon)
Yönetmen: Gul Khan, Lalit Mohan, Arshad Khan
Yapım Yılı: 29 Ekim 2012 – 23 Ocak 2015
Süre: 20 – 22 Dakika
Dil: Hintçe
Ülke: Hindistan
Firma: Zee TV 

Oyuncular

 Zoya-Surbhi Jyoti                                Asad-Karan Singh Grover                                       Ayaan– Rishabh Sinha
                                                                              

 

https://www.youtube.com/watch?v=uD3NRdsMAQk

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yorumlar