Suri Hati Mr.Pilot

Suri Hati Mr.Pilot

Tür: Romantik
Bölüm Sayısı: 16
Ülke: Malezya
Dili: Malayca

Oyuncular

                                                                                   

Ejaz – Fattah Amin                                                                                 Warda – Neelofa

Warda, kuzeni Muslim ile evlenmek isterken babasının başka bir aileyle anlaşması sonucu hayalleri yıkılır.Muslim ile evlenmek için tiraz etse de babasını ikna edemez.

Nişan günü, evi terkeder. Muslim ile kaçmak isterler. Ama sorun şu ki Muslim vazgeçmiştir. Yapacaklarının yanlış olduğunu kanaatine varıp, Warda’yı yarı yolda bırakır. 

Warda, çaresizce oturup ağlarken, başrol adam Ejaz devreye girer.

Mendili uzatır, gülümser ve oradan ayrılır. Bu ilk karşılaşma olsa da onların arasında görülmeyen bir bağ vardır. Bugün ikisinin nişan günüdür.. Eğer Warda kaçmamış olsaydı, pilotumuz ona mendil değil bir yüzük uzatacaktı.:)

Aradan iki yıl geçer. Warda, evine tekrar dönmemiştir ve mühendis olarak Pekin’de çalışmaktadır. Malezya’ya döndüğü sıra Ejaz ile tekrar hava alanında karşılaşırlar.Ejaz, Warda’yı her görüşünde nutku tutulur. Onun kaçak nişanlısı olduğunu bilmez. Hatta annesiyle konuşmalarından anlarız ki nişanlanamadığı o kıza dargındır ve şimdi ki sevgilisi İnara ile evlenmek istiyordur. Tabi bunlar sadece bahane, ikisinin arasına hiç kimse giremez. Kendileri bile 🙂 

Rastlantı, tesadüf kelimeleri sevmeyen ve kader,kısmet kelimelerini sıklıkla kullanan bir millet olduğumuz için, bu diziyi de bağrımıza basacağımızı düşünüyorum.

Sessiz sakin bir romantik dizi izlemek isteyenlere de tavsiye olunur. 

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.

Yorumlar